Turniej piłki siatkowej

Siatkarskie emocje w Dwójce.

W minionym tygodniu w naszym gimnazjum rozgrywane były zawody siatkarskie w ramach XVIII Noworocznego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzega oraz powiatowej Gimnazjady  w siatkówce dziewcząt i chłopców. Trzydniowa zawody upłynęły pod znakiem zaciętej i stojącej na wysokim poziomie rywalizacji.  W pierwszym dniu zawodów rywalizowali chłopcy, wśród których  najlepszą okazała się drużyna z Gimnazjum nr 3, drugie miejsce zajęli siatkarze z Gimnazjum nr  1, a trzecie z Gimnazjum nr 2, pozostałe miejsca zajęły drużyny ze Społecznego Gimnazjum im. Małego Księcia i Publicznego Gimnazjum Katolickiego.

DSC_0017_2_1024

Niezwykle zacięta była rywalizacja dziewcząt, w której każda z drużyn odnotowała po jednym zwycięstwie i to w identycznym stosunku 2:1. O kolejności musiały zdecydować „małe punkty”. Po ich podliczeniu okazało się, że zwycięzcą rywalizacji są dziewczęta z Gimnazjum nr 2. Pozostałe miejsca zajęły drużyny z Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 3.

W  ostatnim dniu zawodów rywalizowały drużyny mieszane w ramach XVIII Noworocznego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzega. Zwycięzcą i jednocześnie zdobywca pucharu została drużyna z Gimnazjum nr 1, drugie miejsce zajęli zawodnicy z Gimnazjum nr 3, a trzecie z Gimnazjum nr 2.

W trakcie uroczystego zakończenia turnieju najlepsze drużyny otrzymały dyplomy i puchary. Wyróżniający się zawodnicy otrzymali również nagrody indywidualne. Wśród nich znaleźli się również zawodnicy z Dwójki. Najlepszymi rozgrywającymi turnieju zostali  Anna Wolak i Krystian Gesing, królową ataku została Wiktoria Sierżęga. Gratulujemy.

W naszych drużynach siatkarskich wystąpili:

Dziewczęta: Ada Bąk, Kamila Błasiak, Aleksandra Chojnacka, Wiktoria Glica, Marta Kucharska, Katarzyna Serafin, Wiktoria Sierżęga, Kornelia Sucharska, Anna Wolak.

Chłopcy: Jakub Bartoszewski, Dominik Frańczak, Krystian Gesing, Hubert Kędzior, Mateusz Komorowski, Michał Kubacki, Adrian Mazur, Sławomir Stepień, Hubert Szeląg.

Opiekunem naszych drużyn była Pani Barbara Moniakowska.

DSC_0001_3_1024.JPG DSC_0002_4_1024.JPG DSC_0005_2_1024.JPG DSC_0006_2_1024.JPG DSC_0008_1024.JPG DSC_0008_1_1024.JPG DSC_0011_1024.JPG DSC_0014_1024.JPG DSC_0017_2_1024.JPG DSC_0021_1024.JPG DSC_0021_1_1024.JPG DSC_0024_1_1024.JPG DSC_0029_1_1024.JPG DSC_0036_1024.JPG