Gimnazjalny Ośrodek Szkolenia Sportowego Młodzieży
- o profilu piłka nożna

Obóz GOSSM

Koniec listopada i początek grudnia był bardzo aktywny dla uczniów GOSSM w Tarnobrzegu. W okresie  tym uczestniczyliśmy w obozach sportowo-szkoleniowych w Woli Chorzelowskiej i Dębicy. Celem głównym tych wyjazdów było podnoszenie umiejętności oraz integracja uczniów poszczególnych klas.Dzień treningowy składał się z porannego biegania oraz  treningów specjalistycznych poświęconym głownie doskonaleniu techniki.. Resztę czasu spędziliśmy przede wszystkim na zajęciach lekcyjnych z biologii i geografii oraz  odnowie biologicznej w strefie SPA.
Zajęcia treningowe i nauka dodatkowo  urozmaicone zostały wyjazdami na mecze ekstraklasy polskiej do Niecieczy i Krakowa gdzie młodzi piłkarze i ich trenerzy mogli obejrzeć spotkania  Bruk Bet Niecieczy z Zagłębiem Lubin oraz Cracovii Kraków
z Górnikiem Łęczna.

DSC02590_800

Więcej…

Prezes Podkarpackiego ZPN z wizytą w naszej szkole

Młodych piłkarzy i trenerów z Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Tarnobrzegu odwiedzili prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Pan Mieczysław Golba, członek Zarządu Podkarpackiego ZPN Pan Edward Chmura i trener koordynator Pan Henryk Rożek, którzy obejrzeli trening klasy IB i przekazali chłopcom nowe stroje sportowe. W spotkaniu wziął również udział wiceprezydent Tarnobrzega Pan Wojciech Brzezowski.  W skład kompletu sportowego wchodzą m.in. koszulki, spodenki, getry treningowe i meczowe, komplet dresów, kurtki i spodnie ortalionowe oraz kurtki zimowe. Ponadto każdy otrzymał piłkę i torbę sportową. Od tej pory uczniowie kl. IB będą reprezentowali ośrodek i Gimnazjum nr 2  w strojach z logo PZPN.

DSCN9904_1024

Więcej…

Pierwszy obóz szkoleniowy dla piłkarzy GOSSM za nami

W tym roku naukę i szkolenie w Gimnazjalnym Ośrodku Szkolenia Sportowego Młodzieży rozpoczął kolejny rocznik uzdolnionych młodych piłkarzy. 22-u osobowa grupa młodzieży z klasy IB oraz klasa IIB ma już za sobą pierwsze lekcje i treningi. Prawdziwą gratką okazał się jednak pierwszy obóz szkoleniowy, który odbył się w dniach  12-16 września 2016 roku na obiektach sportowych Hotelu „Rado” w Woli Chorzelowskiej.

IMG_7065_1024

Więcej…

Kadra

W dniach 20 - 23.06.2016r będzie przebywał na zgrupowaniu Kadry Podkarpacia walczących w Pucharze Smolarka  uczeń  GOSSM w Tarnobrzeg Patryk Wdowiak który dostał powołanie. Patryk jest uczniem I klasy GOSSM prowadzonej przez Trenera Artura Szkutnika. Jest również zawodnikiem Siarki Tarnobrzeg gdzie prowadzi go Trener Piotr Ordon.  Gratulacje i powodzenia w kadrze!

patrykwdowiak_1024

Obóz sportowy w Woli Chorzelowskiej

W dniach  06 – 10 czerwca 2016r  Grupa piłkarska GOSSM w Tarnobrzegu przebywała na obozie sportowym w Woli  Chorzelowskiej.

Opiekunami klas byli: Szkutnik Artur, Szymczak Michał, Wojnar Maciej, Beszczyński Kamil i Ordon Piotr

obozsportchorzelow_1024

Więcej…

Więcej artykułów…

Strona 1 z 10

pierwsza
poprzednia
1

Zapisy do Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży o profilu piłka nożnaosirodek_ksztalcenia_sportowego