Wielkie emocje siatkarskie w „Dwójce”

W dniach 26-28 stycznia w naszej szkole odbył się XVII Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzega, w którym rywalizowały drużyny  reprezentujące tarnobrzeskie gimnazja.  Siatkarskie zmagania na stałe weszły do kalendarza szkolnych imprez sportowych w naszym mieście. Jak co roku rywalizacja była bardzo zacięta a mecze bardzo często kończyły się tie-breakmi .  Turniej rozgrywany był w trzech kategoriach dziewcząt, chłopców i drużyn mieszanych. W tegorocznych zawodach bardzo dobrze zaprezentowały się drużyny reprezentujące „Dwójkę”.  Zwyciężyliśmy w rywalizacji dziewcząt i drużyn mieszanych oraz zajęliśmy drugie miejsce w kategorii chłopców.

IMG_4198_800

Więcej…

Jesteśmy w finale wojewódzkim

W dniu 25.01.2016 roku w Stalowej Woli odbył się Półfinałowy Turniej Gimnazjady w koszykówce chłopców.

DSCF0371_800

Więcej…

„Bez korzeni nie istniejemy”

Na pierwszy rzut oka wydawać by sie mogło, że pomysł zorganizowania spotkania z okazji Dnia Babci i Dziadka przez gimnazjalistów jest infantylny i śmieszny. Nic bardziej mylnego! Przecież na okazywanie uczuć nigdy nie jesteśmy za  dorośli a do wdzięczności jesteśmy zobowiązani niezależnie od naszego wieku. Wydaje się, że dzisiejszy nastolatek świetnie daje sobie radę bez rzeczywistej, fizycznej obecności babci i dziadka. Czy naprawdę?

DSC02835_800

 

Więcej…

„Serce, nie tylko z piernika”

Coroczna grudniowa akcja charytatywna „Serce, nie tylko z piernika” dobiegła końca. Chcemy serdecznie podziękować naszym nauczycielom za udział w przygotowaniu pachnących piernikowych domków, szopek i ozdób choinkowych,  uczniom za poświecony czas i pomoc a przede wszystkim rodzicom, którzy swoją szczodrością odpowiedzieli na nasz apel. Zebrana kwota została przekazana rodzicom naszego kolegi – ucznia Gimnazjum i przeznaczona na jego leczenie i dalsza rehabilitację.

Organizatorzy

20151116_191039_800

Więcej…

Komunikat

W związku z planowaną ewaluacją zewnętrzna pracy szkoły , która odbędzie się w dniach 18- 25 stycznia zostaną przeprowadzone:

1. Ankiety dla uczniów klas II i III - 18 stycznia,

2. Ankiety dla rodziców uczniów klas II i II - 18 stycznia ( rodzice wypełniają ankiety on-line  według przekazanej w tym dniu instrukcji,

3. Wywiad z przedstawicielami rodziców- 20 stycznia godzina 16.15.

Więcej artykułów…

Strona 1 z 101

pierwsza
poprzednia
1

Wykaz podręczników

na rok szkolny 2015/2016

Biuletyn Gimnazjum nr 2

Strona GOSSM

osirodek_ksztalcenia_sportowego

Losowe zdjęcie