Zapisy

Zapisy_szkola-page-001

Więcej…

MATEMATYCZNY „CZAR PAR”

15 kwietnia 2015 roku w Gimnazjum nr 2 odbyła  się XII edycja  Powiatowego Konkursu Matematycznego „Czar Par”. W konkursie uczestniczyły 24 pary z 13 szkół naszego powiatu. Jak co roku konkurs składał się z trzech etapów, podczas których uczniowie zmagali się z zadaniami o różnym stopniu trudności. Wymagały one od uczestników szerokiej wiedzy matematycznej, logicznego myślenia, spostrzegawczości i umiejętności współpracy w grupie. Konkurs był nie tylko sprawdzeniem wiedzy, ale także dobrą zabawą. O wysokim i wyrównanym poziomie świadczyły dwie dogrywki. Ostatecznie wyróżniono uczniów ze szkół: Gimnazjum z Gorzyc, Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2, Gimnazjum Katolickie i Gimnazjum im. Małego Księcia z Tarnobrzega.

DSC_0632_800

Więcej…

PCK

Członkowie Szkolnego Koła PCK wyraz z opiekunami wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Wielkanoc z PCK podczas której zbierane były produkty spożywcze o długim terminie przydatności przeznaczone dla najbiedniejszych rodzin z rejonu Tarnobrzega. Uczniowie Gimnazjum wykazali się ogromną wrażliwością oraz troską o los drugiego człowieka i przez cały marzec przynosili najróżniejsze produkty spożywcze tj. kasze, makarony, mąkę, olej,  cukier, ryż, herbatę itp. Wszystkie zebrane produkty zostały przekazane do zarządu PCK w Tarnobrzegu.

jedzieni_800

Turniej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 GOSSM w Tarnobrzegu

W dniu 10 kwietnia odbył się piłkarski Turniej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 organizowany przez Gimnazjalny Ośrodek Szkolenia Sportowego Młodzieży, działający w naszej szkole. W turnieju uczestniczyli zawodnicy reprezentujący szkoły podstawowe  i kluby piłkarskie z roczników 2002/03 z Tarnobrzega i powiatu tarnobrzeskiego. W turnieju wystąpiło siedem drużyn podzielonych na dwie grupy:

P1110591_1024

Więcej…

7 kwietnia ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA

7 kwietnia, w rocznicę powstania Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia. Każdego roku WHO wybiera jako temat przewodni inny obszar priorytetowy. W tym roku hasłem przewodnim zaproponowanym przez WHO jest „Bezpieczeństwo Żywności”.

P1110434_800

Więcej…

Więcej artykułów…

Strona 1 z 89

pierwsza
poprzednia
1

Wykaz podręczników

na rok szkolny 2014/2015

Biuletyn Gimnazjum nr 2

Strona GOSSM

osirodek_ksztalcenia_sportowego

Losowe zdjęcie