Rozpoczęcie roku szkolnego

ROZPOCZĘCIE  ROKU  SZKOLNEGO

01.09 2015 r. (wtorek)

Godzina  900

Sala gimnastyczna

Więcej…

Stop dopalaczom!

Masz problem? Daj sobie pomóc. Skorzystaj z bezpłatnej pomocy telefonicznej i online dla uczniów, rodziców i nauczycieli!

KOMUNIKAT!

W związku ze  zmianą Rozporządzenia MEN w sprawie  świadectw i druków szkolnych na legitymacjach szkolnych  m u s i   znajdować się numer PESEL jej   właściciela potwierdzony  pieczątką szkoły.

Wszystkich uczniów, którzy jeszcze nie mają uzupełnionych legitymacji zapraszamy do sekretariatu szkoły celem dopisania numeru PESEL i    ostemplowania legitymacji.

POŻEGNANIE SZKOŁY

W przeddzień zakończenia roku szkolnego trzecioklasiści wraz z rodzicami przybyli na ostatnie spotkanie z nauczycielami i kolegami w Gimnazjum nr 2. Nastrój tworzył już odświętny ubiór młodzieży i świadomość, że właśnie kończy się kolejny etap kształcenia. Uroczystość pożegnania absolwentów rozpoczęła się jak zwykle o godzinie 17.00,  w czwartek, 25 czerwca 2015 roku. W przemówieniu pan dyrektor Grzegorz Kokoszka podsumował trzy lata pracy i przedstawił osiągnięcia szkoły.

DSCN9778_800

Więcej…

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2014/2015 dla klas I i II.

Tak jak uczniowie w całym kraju gimnazjaliści „Dwójki” spotkali się w odświętnie udekorowanej na tę okazję sali gimnastycznej, aby odebrać z rąk Pana Dyrektora, nauczycieli i wychowawców zdobyte w tym roku szkolnym nagrody i dyplomy uzyskane za wyniki w nauce. Nagrodzeni zostali uczniowie, którzy próbowali swych sił w konkursach matematycznych: Kangur, Albus, Panda, Dyktando matematyczne, Rusz głową człowieku; konkursie na prezentację multimedialną, konkursie ortograficznym, konkursach językowych: z języka angielskiego i niemieckiego; konkursach chemicznych: Bilansowanie równań chemicznych, Szczypta soli, Portret Marii Curie-Skłodowskiej; biologicznych Znam swoje ciało oraz w zbiórce elektrośmieci, zbiórce nakrętek oraz w konkursie o patronie szkoły. Wyróżniono również najlepszych czytelników.

IMG_1986_800

Więcej…

Więcej artykułów…

Strona 1 z 95

pierwsza
poprzednia
1

Wykaz podręczników

na rok szkolny 2015/2016

Biuletyn Gimnazjum nr 2

Strona GOSSM

osirodek_ksztalcenia_sportowego

Losowe zdjęcie