Zapisy

Zapisy_szkola-page-001

Więcej…

Sukcesy sportowe naszych drużyn

W ostatnim tygodniu uczniowie naszej szkoły odnieśli dwa cenne sukcesy sportowe.  W dniu 24 marca  odbyła się w Tarnobrzegu rejonowa gimnazjada w siatkówce dziewcząt w której wystąpiły drużyny Gimnazjum nr 4 ze Stalowej Woli, Gimnazjum nr 1 z Nowej Dęby, Gimnazjum z Rudnika nad Sanem oraz gospodynie, Gimnazjum nr 2 w Tarnobrzegu. W ciągu kilkugodzinnej rywalizacji rozegrano 6 pojedynków, systemem „każdy z każdym”. Dziewczęta z naszego gimnazjum pokonały  drużyny z Rudnika nad Sanem  i Nowej Dęby w stosunku 2:0 i przegrały z siatkarkami ze Stalowej Woli. Ostatecznie zajęły w turnieju drugie miejsce, dzięki czemu awansowały do półfinału wojewódzkiego gimnazjady.

P1110416_1024

Więcej…

Ogólnopolskie Wybory Książek w Gimnazjum nr 2

 

24.03.2015 roku  nasze gimnazjum przyłączyło się do Ogólnopolskich Wyborów  Książek organizowanych przez redakcję miesięcznika „Biblioteka w szkole”. W tym dniu biblioteka szkolna przeprowadziła wybory, w których wzięło udział 140 uczniów. Nasza młodzież najczęściej czytała książki przedstawione w tabeli.

DSC_0571_800

Więcej…

Warsztaty Wielkanocne

W dniu 20 marca 2015 w naszej szkole odbyły się Warsztaty Wielkanocne. Młodzież wykonywała ozdoby wielkanocne różnymi technikami. Powstały piękne wielkanocne pisanki, wiosenne kwiaty: żonkile i krokusy z bibuły. Prace młodzieży są oryginalną świąteczną dekoracją naszej szkoły i zapowiedzią zbliżających się świąt.

DSC_0535_800

Więcej…

Dzień Uśmiechu – 2015

W tym roku Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował i przeprowadził wiele konkursów i zabaw, z okazji corocznego „Dnia Uśmiechu” czy jak kto woli „Pierwszego Dnia Wiosny” Dzień ten zasadniczo przypada 21 marca, ale któż może brać uczniowską powstrzymać od dobrej zabawy. Każdy z nas mógł znaleźć wśród propozycji coś dla siebie. Zaangażowani więc w rozgrywki miedzy klasowe byli wszyscy, nawet wychowawcy – i tu pozdrowienia dla 1c. Oczywiście niedźwiedzie, które nadal się nie obudziły nie cieszą się z wiosny J - ich nastrój zdominowany został jednak przez wspólną zabawę.

IMG_0770_1024

Więcej…

Więcej artykułów…

Strona 1 z 88

pierwsza
poprzednia
1

Wykaz podręczników

na rok szkolny 2014/2015

Biuletyn Gimnazjum nr 2

Strona GOSSM

osirodek_ksztalcenia_sportowego

Losowe zdjęcie